08/04/2014

ZABIERZ DO SIEBIE

poradnik-dbam-o-siebie-jak-zdrowo-jesc-myslec-i-zyc-jagodzinska-aleksandra„DBAM O SIEBIE” – Jak Zdrowo Jeść, Myśleć i Żyć?”

W tym poradniku POKAŻĘ CI m.in. jak KONSTRUKTYWNIE pracować z UMYSŁEM – Myślami, a także w jaki sposób  Emocje determinują zmiany zachodzące w naszym CIELE i do czego może to DOPROWADZIĆ? 

Podzielę się z Tobą również osobistymi doświadczeniami dot. odżywiania i zdradzę Ci moją dietę oraz odpowiem m.in. na pytanie: CO WARTO, a CZEGO NIE WARTO Jeść i DLACZEGO?My Newsletter

 

 poradnik-jak-isc-za-glosem-intuicji-a-nie-leku-jagodzinska-aleksandra

„Jak iść za Głosem Intuicji, a nie Lęku?” 

Bezpłatny poradnik o Najsilniejszej z naszych      Emocji – LĘKU i Najważniejszym Głosie –  INTUICJI…       

Z tego e-booka dowiesz się m.in.: Czym jest lęk? Z czego on wynika i co potrafi z nami zrobić? Co to jest Konflikt Umysłu i kiedy rozpoczyna się Proces Tłumienia?

Jaki wpływ ma Pole Energetyczne Myśli i Emocji na całe Twoje Życie. I NAJWAŻNIEJSZE – dowiesz się Jak można usłyszeć Głos Intuicji i podążać za jej wskazówkami…? 

My Newsletter

 

 

poradnik-motywacja-do-zmiany-jak-zmienic-cos-aby-sie-faktycznie-zmienilo-jagodzinska-aleksandra

„MOTYWACJA DO ZMIANY” – Jak Zmienić coś, aby się faktycznie zmieniło? 

Z tego poradnika poznasz 11 SKUTECZNYCH METOD MOTYWACJI, 8 Technik Korygowania Błędów. Dowiesz się także JAK DOKONAĆ WEWNĘTRZNEJ PRZEMIANY DO SUKCESU?My Newsletter

 

 „Poczucie Własnej Wartości i Miłości”

Dowiedz się JAK ŻYĆ W ZGODZIE z samym sobą, KOCHAĆ I AKCEPTOWAĆ TO, co znajduje się w Tobie i wokół Ciebie…

Odkryj JAK Odnaleźć, Pielęgnować i Rozwijać POCZUCIE WŁASNEJ WARTOŚCI I MIŁOŚCI…My Newsletter

 

 Fragment książki „Bliskie Rozmowy”

„Czytając tę książkę, ma się wrażenie jakby naprzeciwko siedział mądry psycholog i zadawał pytania, wysuwał wnioski, pokazywał drogę. 

Mało jest takich poradników psychologicznych, a ten jest strzałem w „10”. 

To jest połączenie psychologii, duchowości, świadomości po to by odmienić najpierw życie wewnętrzne, a potem zewnętrzne. 

Poradnik ten ma za zadanie pomóc w pokonywaniu lęków, słabości, budowaniu relacji ze sobą, z ludźmi, a także w odzyskaniu własnej miłości i poczucia wartości.

Polecam – mi osobiście Ola zrobiła totalną terapię wewnętrzną poprzez jej własne słowa” – opinia jednej z czytelniczek

My Newsletter

 

 

MIŁOŚĆ, która nie Boli, nie Walczy i nie Cierpi – JAK JĄ ODNALEŹĆ…?

Czy istnieje PRAWDZIWA MIŁOŚĆ?  Jeśli TAK, to jak ją odnaleźć? Jak połączyć się z tą „odpowiednią” osobą? Jak zbudować i rozwijać głęboki oraz szczęśliwy związek? Co jest niezbędne, aby uzdrowić zranione serce i ponownie zaufać?

Czy naprawdę JESTEŚ świadoma/y swoich możliwości i wiesz kogo chcesz mieć w swoim Sercu i z kim chcesz połączyć swoją Duszę?

Tego wszystkiego dowiesz się z tego niezwykle głębokiego i osobistego e-booka -poradnika.

My Newsletter