08/04/2014

ZABIERZ DO SIEBIE

poradnik-dbam-o-siebie-jak-zdrowo-jesc-myslec-i-zyc-jagodzinska-aleksandraPORADNIK „DBAM O SIEBIE – Jak ZDROWO Jeść, Myśleć i Żyć?”

W tym poradniku POKAZUJĘ m.in. krok po kroku JAK PRZECHODZIĆ PRZEZ PEWNE ETAPY DOT. NASZEGO ŻYCIA i RADZIĆ SOBIE z tym, co dzieje się w naszym UMYŚLE (myśli), w naszym CIELE, gdyż każda emocja determinowana przez myśl, „dotyka” naszego Ciała i wpływa na jego funkcjonowanie.

Podzielę się z Tobą osobistymi doświadczeniami dot. odżywiania i zdradzę Ci moją dietę oraz odpowiem m.in. na pytanie: CO WARTO, a CZEGO NIE WARTO Jeść i DLACZEGO?

Imię:
Adres email:

 

 

 

poradnik-jak-isc-za-glosem-intuicji-a-nie-leku-jagodzinska-aleksandra„JAK IŚĆ ZA GŁOSEM INTUICJI, A NIE LĘKU?” – Bezpłatny poradnik o Najsilniejszej z naszych Emocji – LĘKU i Najważniejszym Głosie – INTUICJI…

Ten poradnik odpowie m.in. na takie pytania jak: Czym jest lęk? Z czego on wynika i co potrafi z nami zrobić? Co to jest Konflikt Umysłu i kiedy rozpoczyna się Proces Tłumienia?

Dowiesz się także o Polu Energetycznym Myśli i Emocji oraz o jego wpływie na całe Twoje Życie. I NAJWAŻNIEJSZE – dowiesz się Jak można usłyszeć Głos Intuicji i podążać za jej wskazówkami…

Imię:
Adres email:

 

 

 

 

poradnik-motywacja-do-zmiany-jak-zmienic-cos-aby-sie-faktycznie-zmienilo-jagodzinska-aleksandraPORADNIK „MOTYWACJA DO ZMIANY – Jak zmienić coś, aby się faktycznie zmieniło?”

Czasami pomimo wielu prób, nie udaje nam się. Taka sytuacja sprawia, że opadają nam skrzydła, tracimy energię, zapał i nadzieję. Nie musi tak być…

Z tego poradnika poznasz 11 SKUTECZNYCH METOD MOTYWACJI, 8 Technik Korygowania Błędów. Dowiesz się także JAK DOKONAĆ WEWNĘTRZNEJ PRZEMIANY DO SUKCESU?

Imię:
Adres email: