19/04/2016

Trening internetowy – JAK BYĆ SZCZĘŚLIWYM CZŁOWIEKIEM?

Trening - Jak być szczęśliwym człowiekiem, aleksandra jagodzińska, szkolenie, kurs internetowy, rozwój osobisty, rozwój duchowy, rozwój wewnętrzny, świadomy rozwój,

Nie jest tajemnicą, że ludzie szczęśliwsi są zdrowsi od tych, którzy czują się nieszczęśliwi i tym samym chorują częściej – cierpi zarówno ich Ciało jak i Dusza…

Okazuje się, że SZCZĘŚCIE WYNIKA GŁÓWNIE Z CZASU JAKI POŚWIĘCA DANA OSOBA NA POZYTYWNE MYŚLENIE. To z kolei prowadzi do zmian biochemicznych w obrębie mózgu, co wywiera niezmiernie korzystny wpływ na fizjologię całego ciała oraz każdego aspektu w naszym życiu.

Każda nasza myśl może być świadomie kontrolowana przez nas, a to z kolei wpływa na powstające pole chemiczne w mózgu.

Wiedz, że IM WIĘKSZA WIARA, TYM WIĘKSZE EFEKTY we wszystkim, na czym skupisz swoją uwagę, więc i swoje myśli.

Szczera wiara uaktywnia w sposób swobodny lecznicze działanie myśli. Jest to możliwe tylko wówczas, jeśli nie jest to podyktowane przymusem. Im dłużej pielęgnujemy w sobie pozytywne i przyjazne myślenie, tym bardziej i silniej oddziałują one na właściwe neuroprzekaźniki. Dzięki temu mogą one w większym stopniu wpływać na fizjologię mózgu.

Wiedz, że…

Opłacając TYLKO ten WYBRANY przez Ciebie Kurs – Trening otrzymujesz ROCZNY DOSTĘP do PAKIETU 4 Kursów – Treningów o wartości 1196zł! Cena PROMOCYJNA dla Ciebie takiego PAKIETU wynosi 299zł.

 

>>> TAK, CHCĘ WZIĄĆ UDZIAŁ W TYM KURSIE I TERAZ OPŁACAM ROCZNY DOSTĘP DO NIEGO W WYSOKOŚCI 299zł>>>

 

UMIEJĘTNOŚĆ WŁAŚCIWEGO KIEROWANIA MYŚLAMI wpływa na całe pole –całą gospodarkę chemiczną mózgu.

A co to jest Umiejętność?

To coś, co potrafisz już robić, co świadomie wykonujesz i co wpływa na całe Twoje życie – chociaż czasami wydaje Ci się, że nic się nie dzieje, bo od razu nie widzisz efektów. Wiedz, że Efekty i Skutki ZAWSZE pojawią się, czego UCZĘ i CO POKAZUJĘ KROK PO KROKU w tym właśnie TRENINGU.

Trening - Jak Być Szczęśliwym Człowiekiem, Aleksandra Jagodzińska, kurs internetowy, kurs on-line, szkolenie, rozwój osobisty i wewnętrzny

Trening ten zawiera:

  • Ćwiczenia w plikach tekstowych – PDF oraz audio – mp3
  • Prezentację audio – wizualną
  • Szczegółowe opisy, wskazówki, ćwiczenia i techniki, które pomogą zaaplikować w Twoim umyśle NOWE WZORCE MYŚLOWE oraz NOWE ZACHOWANIA i DZIAŁANIA w Twoim Życiu
  • Twoim zadaniem będzie UCZCIWE i w ZGODZIE Z SAMYM SOBĄ Zaangażowanie w poszczególne Ćwiczenia i Techniki – UWAGA! jeśli chcesz tylko sobie poczytać, czy też poeksperymentować, to proszę nie kupuj tego treningu, bo nie będzie miało to sensu i efektów
  • Jeśli natomiast zależy Ci na wewnętrznej i zewnętrznej zmianie swojego życia, to ZAPRASZAM CIĘ serdecznie do SKORZYSTANIA z tego krótkiego, ale bardzo głęboki treningu – JAK BYĆ SZCZĘŚLIWYM CZŁOWIEKIEM?
  • WAŻNE! Otrzymujesz ROCZNY Dostęp do tego Treningu , co daje Ci możliwość korzystania z zamieszczonych tam materiałów w dowolnym czasie i miejscu na ziemi z dostępem do internetu.

>>> TAK, CHCĘ WZIĄĆ UDZIAŁ W TYM KURSIE I TERAZ OPŁACAM ROCZNY DOSTĘP DO NIEGO W WYSOKOŚCI 299zł>>>

 

Być może w przeszłości korzystałeś i uczestniczyłeś w innych kursach, szkoleniach, czy też treningach. I bardzo dobrze. Jednakże TERAZ MOŻE BYĆ I BĘDZIE INACZEJ, bo Kurs ten MOŻE ZABRAĆ CIĘ W PRAWDZIWĄ, NIEZNANĄ I EKSCYTUJĄCĄ PODRÓŻ W GŁĄB SIEBIE I SWOJEGO ŻYCIA. Może on także pomóc Ci odkryć zdolności, o których wcześniej nie wiedziałeś lub czułeś, że one są, ale z jakiś powodów powstrzymywałeś się.

Dzięki zawartym tutaj opisom, ćwiczeniom i technikom, Trening ten może POMÓC W UZYSKANIU CAŁKIEM NOWEGO, PRAKTYCZNEGO ZROZUMIENIA TEGO, CZYM JEST ISTOTA LUDZKA, jak działa, czym się kieruje, jakie są jej możliwości i co potrafi osiągnąć.

Już wiesz, dlaczego Stworzyłam i Uruchomiłam Najprawdopodobniej PIERWSZY taki OGÓLNOPOLSKI PROJEKT oparty na KOMPLEKSOWYM KURSIE – TRENINGU MOja ŻmiaNA – KOCHANE CIAŁO, SPOKOJNY UMYSŁ, SZCZĘŚLIWA DUSZA.

WAŻNE! Zaraz po zapisaniu się i opłaceniu  Kursu – Treningu – Moja ŻmiaNA  i – NAPISZ DO MNIE na maila: insidejob.pl@gmail.com , (podaj swoje imię i nazwisko), a ja po zweryfikowaniu danych – udostępnię Ci login i hasło do platformy szkoleniowej.

PAMIĘTAJ, ŻE…

Opłacając TYLKO ten WYBRANY przez Ciebie Kurs – Trening otrzymujesz ROCZNY DOSTĘP do PAKIETU 4 Kursów – Treningów o wartości 1196zł! Cena PROMOCYJNA dla Ciebie takiego PAKIETU wynosi 299zł.

 

>>> TAK, CHCĘ WZIĄĆ UDZIAŁ W TYM KURSIE I TERAZ OPŁACAM ROCZNY DOSTĘP DO NIEGO W WYSOKOŚCI 299zł>>>

 

Ps. Jeśli LUBISZ POMAGAĆ I SZCZERZE DZIELIĆ SIĘ, to UDOSTĘPNIJ TĘ STRONĘ, PODZIEL SIĘ TĄ INFORMACJĄ ZE SWOIMI ZNAJOMYMI, BLISKIMI. Być może akurat ktoś właśnie szuka takiego KURSU – TRENINGU, a do tego chce Świadomie i w zgodzie z samym/samą sobą rozwijać się i wzrastać.