10/06/2018

O MNIE

Witaj,

Nazywam się Aleksandra Jagodzińska. Kilka słów o mnie:

Mam za sobą wiele lat pracy z ludźmi, gdzie prowadziłam zarówno szkolenia grupowe (dla firm) jak i indywidualne. Dla siebie i własnego rozwoju uczestniczyłam w wielu kursach i szkoleniach zdobywając różne certyfikaty, m.in. Master Life & Career Coach, co pomaga w kształtowaniu  pozytywnych relacji międzyludzkich oraz budowaniu relacji wspierających rozwój zawodowy i osobisty .

Piszę książki, w których łączę elementy psychologii z duchowością i świadomością po to, aby odmienić najpierw życie wewnętrzne, a potem zewnętrzne. Połączyłam całą swoją wiedzę, praktykę, doświadczenie i drogę rozwoju ze ścieżką duchową, która czyni ogromną różnicę w podejściu do życia i budowaniu wzajemnych relacji ze światem i innymi ludźmi. To przynosi bardzo piękne i wyjątkowe efekty…

Opisałam swoją wcześniejszą drogę zawodową, a także zdobyte doświadczenie, umiejętności, a także swoje spostrzeżenia, refleksje i wnioski w mojej pierwszej książce – ebooku „Lider Własnego Życia. Jak myśli kształtują drogę do sukcesu?”, który dostępny jest w największych księgarniach internetowych w Polsce.

Co roku z ogromną przyjemnością projektuję i tworzę KALENDARZE INSPIRACYJNO – MOTYWACYJNE dla moich najbliższych, a także dla każdej osoby zainteresowanej tego typu kalendarzem.

W swoich pracach, książkach, e-bookach i kursach skupiam się zarówno na aspektach zewnętrznych (obejmujących CIAŁO, Zdrowy Tryb Życia), jak i na docieraniu do WEWNĘTRZNEJ ENERGII (UCZUCIA, EMOCJE, MYŚLI – wgląd wewnętrzny) i wydobywaniu POTENCJAŁU, który stanowi o tzw. ENERGII AUTENTYCZNOŚCI, czyli tego, co w Tobie Prawdziwe.


Napisałam kilka wartościowych artykułów, postów i materiałów  z dziedziny rozwoju osobistego & wewnętrznego dostępnych na łamach mojego bloga www.inside-job.pl, a także na portalu Artelis.pl. – Mieście Artykułów, Mieście Twórczości. 

Jestem autorką: 

książki „Lider Własnego Życia. Jak myśli kształtują drogę do sukcesu?” która dostępna jest w największych księgarniach internetowych. 

– książki „BLISKIE ROZMOWY…”, w której ODNAJDZIESZ Bliskość… WEJDZIESZ DO ŚWIATA Uczuć… PORADZISZ SOBIE Z Emocjami… NAWIĄŻESZ BLISKĄ Relację… i DOTKNIESZ MĄDROŚCI Serca… – Więcej na temat książki znajdziesz TUTAJ, a W TYM MIEJSCU Pobierzesz dla siebie Bezpłatny Fragment.

Na mojej stronie znajdziesz również dla siebie kilka wartościowych, bezpłatnych materiałów, takich jak: e-booki – poradniki z cennymi wskazówkami, poradami, ćwiczeniami dot. świadomego rozwoju osobistego i wewnętrznego, pracy z umysłem i ciałem, zaglądania w głąb siebie, kreowania pozytywnych zmian w swoim życiu, motywacji,  samoświadomości, sensu życia itp. – KLIKNIJ TUTAJ i POBIERZ dla Siebie BEZPŁATNE MATERIAŁY.

A poza tym cieszę się życiem 🙂 gotuję zgodnie z Tradycyjną Kuchnią Medycyny Chińskiej – wg 5 Przemian – TUTAJ znajdziesz gotowe, zdrowe przepisy. Medytuję, uwielbiam długie spacery, bliski kontakt z naturą, kocham podróże te dalsze i te całkiem bliskie… W każdej wolnej chwili studiuję teksty z dziedziny: rozwoju osobistego i wewnętrznego, psychologii, fizyki kwantowej, filozofii zdrowego odżywiania.

Głęboko wierzę, że jeśli na czymś naprawdę nam zależy i czujemy to całym swoim sercem, to Wszechświat ZAWSZE nas wesprze w spełnieniu naszego pragnienia – marzenia. Jednym z moich marzeń, które niedawno spełniłam było spotkanie z Beatą Pawlikowską, którą bardzo cenię i szanuję. Więcej zdjęć i szczegółów z naszego spotkania ZNAJDZIESZ W TYM MIEJSCU 🙂

Treści, tematy jakie poruszam w swoich pracach, książkach, e-bookach, artykułach i postach –  dotyczą głównie TRZECH NAJWAŻNIEJSZYCH OŚRODKÓW W NASZYM ŻYCIU OSOBISTYM JAK I ZAWODOWYM:

1. Umysłu, więc Myśli
2. Serca, więc Uczuć
3. Istoty Istnienia, więc Rzeczywistości

Pozdrawiam serdecznie,

Aleksandra Jagodzińska

~