01/03/2014

O MNIE

Aleksandra Jagodzińska (2)

Witaj,

Nazywam się Aleksandra Jagodzińska. Kilka słów o mnie:

Wykonywałam w swoim życiu wiele czynności zdobywając tym samym spore doświadczenie zawodowe, co zaprowadziło mnie do zarządzania zasobami ludzkimi i rozległymi sieciami sprzedażowymi, a przede wszystkim do pracy z ludźmi, wśród ludzi i dla ludzi, co uwielbiam robić.

Opisałam swoją drogę zawodową, a także zdobyte doświadczenie, umiejętności oraz swoje refleksje w mojej pierwszej książce – ebooku „Lider Własnego Życia. Jak myśli kształtują drogę do sukcesu?”, który dostępny jest w największych księgarniach internetowych w Polsce.

Co roku z ogromną przyjemnością projektuję i tworzę KALENDARZE INSPIRACYJNO – MOTYWACYJNE dla moich najbliższych, a także dla każdej osoby zainteresowanej tego typu kalendarzem.

W swoich pracach, książkach, e-bookach i kursach skupiam się zarówno na aspektach zewnętrznych (obejmujących CIAŁO, Zdrowy Tryb Życia), jak i na docieraniu do WEWNĘTRZNEJ ENERGII (UCZUCIA, EMOCJE, MYŚLI – wgląd wewnętrzny) i wydobywaniu POTENCJAŁU, który stanowi o tzw. ENERGII AUTENTYCZNOŚCI, czyli tego, co w Tobie Prawdziwe.


Napisałam kilka wartościowych artykułów, postów i materiałów  z dziedziny rozwoju osobistego & wewnętrznego dostępnych na łamach mojego bloga www.inside-job.pl, a także na portalu Artelis.pl. – Mieście Artykułów, Mieście Twórczości. 

Jestem autorką:

książki „Lider Własnego Życia. Jak myśli kształtują drogę do sukcesu?” która dostępna jest w największych księgarniach internetowych. 

– książki „BLISKIE ROZMOWY…”, w której ODNAJDZIESZ Bliskość… WEJDZIESZ DO ŚWIATA Uczuć… PORADZISZ SOBIE Z Emocjami… NAWIĄŻESZ BLISKĄ Relację… i DOTKNIESZ MĄDROŚCI Serca… – Więcej na temat książki znajdziesz TUTAJ, a W TYM MIEJSCU Pobierzesz dla siebie Bezpłatny Fragment.

Na mojej stronie znajdziesz również dla siebie kilka wartościowych, bezpłatnych materiałów, takich jak: e-booki – poradniki z cennymi wskazówkami, poradami, ćwiczeniami dot. świadomego rozwoju osobistego i wewnętrznego, pracy z umysłem i ciałem, zaglądania w głąb siebie, kreowania pozytywnych zmian w swoim życiu, motywacji,  samoświadomości, sensu życia itp. – KLIKNIJ TUTAJ i POBIERZ dla Siebie BEZPŁATNE MATERIAŁY.

A tak poza tym cieszę się życiem 🙂 gotuję zgodnie z Tradycyjną Kuchnią Medycyny Chińskiej – wg 5 Przemian – TUTAJ znajdziesz gotowe, zdrowe przepisy. Medytuję, uwielbiam długie spacery, bliski kontakt z naturą, kocham podróże te dalsze i te całkiem bliskie… W każdej wolnej chwili studiuję teksty z dziedziny: rozwoju osobistego i wewnętrznego, psychologii, fizyki kwantowej, filozofii zdrowego odżywiania.

Głęboko wierzę, że jeśli na czymś naprawdę nam zależy i czujemy to całym swoim sercem, to Wszechświat ZAWSZE nas wesprze w spełnieniu naszego pragnienia – marzenia. Jednym z moich marzeń, które niedawno spełniłam było spotkanie z Beatą Pawlikowską, którą bardzo cenię i szanuję. Więcej zdjęć i szczegółów z naszego spotkania ZNAJDZIESZ W TYM MIEJSCU 🙂

Treści, tematy jakie poruszam w swoich pracach, książkach, e-bookach, artykułach i postach –  dotyczą głównie TRZECH NAJWAŻNIEJSZYCH OŚRODKÓW W NASZYM ŻYCIU OSOBISTYM JAK I ZAWODOWYM:

1. Umysłu, więc Myśli
2. Serca, więc Uczuć
3. Istoty Istnienia, więc Rzeczywistości

Tylko niewiele osób zajmuje się światem wewnętrznym,

a tylko świat wewnętrzny odmienia świat zewnętrzny,

bo… to co wewnątrz to na zewnątrz…

Zmień przyczynę, a zmieni się skutek…

Pozdrawiam serdecznie,

Aleksandra Jagodzińska