31/03/2016

KURSY & TRENINGI

kurs-trening-moja-zmiana-kochane-cialo-spokojny-umysl-szczesliwa-dusza-jak-byc-szczesliwym-czlowiekiem-praca-z-umyslem-aleksandra-jagodzinska-swiadomy-rozwoj-osobisty-i-duchowy

Witaj na stronie, która zdradza szczegóły PRAWDOPODOBNIE JEDYNEGO TAKIEGO, OGÓLNOPOLSKIEGO PROJEKTU jaki Stworzyłam i Uruchomiłam.

 

Projekt ten oparty jest na kompleksowym Kursie – Treningu MOja Żmiana – KOCHANE CIAŁO, SPOKOJNY UMYSŁ, SZCZĘŚLIWA DUSZA.

 

Myślą Przewodnią tego Projektu jest założenie: KURS – TRENING GŁĘBOKICH, ŻYCIOWYCH PRZEMIAN.

 

Wiedz, że…

Internetowy Kurs – Trening składa się z 3 Części + 1 Kurs otrzymujsz w Bonusie – wartość takiego Pakietu Kursów to 1196zł. Opłacając TYLKO jeden WYBRANY przez Ciebie Kurs – Trening otrzymujsz ROCZNY DOSTĘP do PAKIETU 4 Kursów – Treningów! Cena PROMOCYJNA takiego PAKIETU Kursów – Treningów to 299zł.

 

>>> TAK, CHCĘ WZIĄĆ UDZIAŁ W TYM KURSIE I TERAZ OPŁACAM ROCZNY DOSTĘP DO NIEGO W WYSOKOŚCI 299zł>>>

 

Być może w przeszłości korzystałeś i uczestniczyłeś w innych kursach, szkoleniach, czy też treningach. I bardzo dobrze. Jednakże TERAZ MOŻE BYĆ I BĘDZIE INACZEJ, bo Kurs ten MOŻE ZABRAĆ CIĘ W PRAWDZIWĄ, NIEZNANĄ I EKSCYTUJĄCĄ PODRÓŻ W GŁĄB SIEBIE I SWOJEGO ŻYCIA. Może on także pomóc Ci odkryć zdolności, o których wcześniej nie wiedziałeś lub czułeś, że one są, ale z jakiś powodów powstrzymywałeś się.

Dzięki zawartym tutaj opisom, ćwiczeniom i technikom, Trening ten może POMÓC W UZYSKANIU CAŁKIEM NOWEGO, PRAKTYCZNEGO ZROZUMIENIA TEGO, CZYM JEST ISTOTA LUDZKA, jak działa, czym się kieruje, jakie są jej możliwości i co potrafi osiągnąć.

 

Już wiesz, dlaczego stworzyłam i Uruchomiłam Najprawdopodobniej PIERWSZY taki OGÓLNOPOLSKI PROJEKT oparty na KOMPLEKSOWYM KURSIE – TRENINGU MOja ŻmiaNA – KOCHANE CIAŁO, SPOKOJNY UMYSŁ, SZCZĘŚLIWA DUSZA.

 

Trening - Jak Być Szczęśliwym Człowiekiem, Aleksandra Jagodzińska, kurs internetowy, kurs on-line, szkolenie, rozwój osobisty i wewnętrznyTrening – JAK BYĆ SZCZĘŚLIWYM CZŁOWIEKIEM?

Nie jest tajemnicą, że ludzie szczęśliwsi są zdrowsi od tych, którzy czują się nieszczęśliwi i tym samym chorują częściej – cierpi zarówno ich Ciało jak i Dusza…

Okazuje się, że SZCZĘŚCIE WYNIKA GŁÓWNIE Z CZASU JAKI POŚWIĘCA DANA OSOBA NA POZYTYWNE MYŚLENIE. To z kolei prowadzi do zmian biochemicznych w obrębie mózgu, co wywiera niezmiernie korzystny wpływ na fizjologię całego ciała oraz każdego aspektu w naszym życiu.

Więcej o TRENINGU >>>

 

 

Spokojny Umysł, wyciszyć myśli, jak być spokojnym, kurs trening internetowy, moja zmiana, jak zmienić swoje życie, aleksandra jagodzińska, rozwój osobisty, rozwój duchowy, świadomKurs – Trening – MOja ŻmiaNA – Cz. 1 – SPOKOJNY UMYSŁ

Może spotkałeś się z powiedzeniem, że MYŚLI KSZTAŁTUJĄ ŻYCIE. Zatem każda Twoja myśl kryje w sobie Moc, która pozwala jej urzeczywistnić się i może też być świadomie kontrolowana przez Ciebie, a to z kolei wpływa na Twoje Samopoczucie, Zdrowie fizyczne i psychiczne.

Moment Decyzji to Momentem Gotowości – bez względu na to, co będzie dalej się działo… Zmiana wymaga Wyjścia poza Granice jakie narzucają nam Strach i Niepewność.

 

Więcej o Kursie – Treningu >>>

 

 

Kochane Ciało, jak pokochać siebie, własna akceptacja, jak dobrze wyglądać, jak zmienić swoje życie, kurs, trening internetowy, aleksandra jagodzińska, rozwój osobisty i duchowy,Kurs – Trening – MOja ŻmiaNA – Cz. 2 – KOCHANE CIAŁO

Osoby, które nie okazują dostatecznego szacunku do kwestii odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia – są NIEŚWIADOME MOCY PRZEPŁYWU jaką kryje w sobie Jedzenie, Odpowiednie Oddychanie, czyli Świadome Dbanie o siebie, swoje Ciało i Zdrowie.

INTELIGENCJA NASZEGO CIAŁA WIE, CO JEST DLA NIEGO DOBRE, tylko trzeba dać jej taką możliwość POPRZEZ PRZEKAZYWANIE WŁAŚCIWYCH NAWYKÓW. To wiąże się z podjęciem na początku ŚWIADOMYCH DECYZJI.

 

Więcej o Kursie – Treningu >>>

 

 

Szczęśliwa Dusza, jak usłyszeć głos duszy, jak połączyć się z duszą, dotyk duszy, kurs, trening internetowy, jak zmienić swoje życie, aleksandra jagodzińska, rozwój duchowy,Kurs – Trening – MOja ŻmiaNA – Cz. 3 – SZCZĘŚLIWA DUSZA

Jesteś tym, za kogo się uważasz. Jeśli jedna z Twoich myśli (pozytywna lub przygnębiająca) zaczyna dominować, wówczas prowadzi to do powstania odpowiedniego stanu umysłu oraz fizjologii. To z kolei wpływa na kreowanie przez Ciebie Rzeczywistości (Istoty Istnienia), w której funkcjonujecie Ty i Twoja Dusza.

KIEDY UWAGA DZIAŁA BEZ PRZYMUSU I NACISKÓW, czyli kiedy funkcjonuje właściwie – WTEDY WYTWARZA SIĘ SAMOŚWIADOMOŚĆ. Dzięki niej otwiera się Kanał, który prowadzi do Źródła Zdrowia, Szczęścia i Wewnętrznego Spokoju.

 

Więcej o Kursie – Treningu >>>

 

 

Jak zmienić swoje życie, kochane ciało, spokojny umysł, szczęśliwa dusza, jak być szczęśliwym, kurs internetowy, szkolenie internetowe, aleksandra jagodzińska, rozwój osobisty Ogólnopolski Projekt – SPOKOJNY Umysł – KOCHANE Ciało – SZCZĘŚLIWA Dusza

Projekt ten oparty jest na Kompleksowym KURSIE – TRENINGU – MOja ŻmiaNA. KURS TEN MOŻE ZABRAĆ CIĘ W PRAWDZIWĄ, NIEZNANĄ I EKSCYTUJĄCĄ PODRÓŻ W GŁĄB SIEBIE I SWOJEGO ŻYCIA. Może on także pomóc Ci odkryć zdolności, o których wcześniej nie wiedziałaś lub czułaś, że one są, ale z jakiś powodów powstrzymywałaś się.

Dzięki zawartym tutaj opisom, ćwiczeniom i technikom, Trening ten może POMÓC W UZYSKANIU CAŁKIEM NOWEGO, PRAKTYCZNEGO ZROZUMIENIA TEGO, CZYM JEST ISTOTA LUDZKA, jak działa, czym się kieruje, jakie są jej możliwości i co potrafi osiągnąć.

Więcej o PROJEKCIE >>>

 

WAŻNE! Zaraz po zapisaniu się i opłaceniu Kursu – Treningu – Moja ŻmiaNA – NAPISZ DO MNIE na maila: insidejob.pl@gmail.com , (podaj swoje imię i nazwisko), a ja po zweryfikowaniu danych – udostępnię Ci login i hasło do platformy szkoleniowej.

 

PAMIĘTAJ, ŻE…

Ten Internetowy Kurs – Trening składa się z 3 Części + 1 Kurs otrzymujsz w Bonusie – wartość takiego Pakietu Kursów to 1196zł. Opłacając TYLKO jeden WYBRANY przez Ciebie Kurs – Trening otrzymujsz ROCZNY DOSTĘP do PAKIETU 4 Kursów – Treningów! Cena PROMOCYJNA takiego PAKIETU Kursów – Treningów to 299zł.

 

>>> TAK, CHCĘ WZIĄĆ UDZIAŁ W TYM KURSIE I TERAZ OPŁACAM ROCZNY DOSTĘP DO NIEGO W WYSOKOŚCI 299zł>>>

 

Ps. Jeśli LUBISZ POMAGAĆ I SZCZERZE DZIELIĆ SIĘ, to UDOSTĘPNIJ TĘ STRONĘ, PODZIEL SIĘ TĄ INFORMACJĄ ZE SWOIMI ZNAJOMYMI, BLISKIMI. Być może akurat ktoś właśnie szuka takiego KOMPLEKSOWEGO KURSU – TRENINGU, a do tego chce Świadomie i w zgodzie z samym/samą sobą rozwijać się i wzrastać.