28/04/2016

Kurs – Trening – MOja ŻmiaNA – SZCZĘŚLIWA DUSZA

Kurs internetowy -Trening Moja Zmiana - Szczęśliwa Dusza, Aleksandra Jagodzińska, rozwój osobisty i duchowy, świadomy rozwój

Jesteś tym, za kogo się uważasz. Jeśli jedna z Twoich myśli (pozytywna lub przygnębiająca) zaczyna dominować, wówczas prowadzi to do powstania odpowiedniego stanu umysłu oraz fizjologii. To z kolei wpływa na kreowanie przez Ciebie Rzeczywistości (Istoty Istnienia), w której funkcjonujecie Ty i Twoja Dusza.

Kiedy skupiasz na czymś swoją Uwagę – to rośnie. Jeśli na przykład poświęcasz uwagę  na negatywnych sytuacjach lub emocjach, wówczas rozwijają się one (rosną) w Twojej Świadomości.

KIEDY UWAGA DZIAŁA BEZ PRZYMUSU I NACISKÓW, czyli kiedy funkcjonuje właściwie – WTEDY WYTWARZA SIĘ SAMOŚWIADOMOŚĆ. Dzięki niej otwiera się Kanał, który prowadzi do Źródła Zdrowia, Szczęścia i Wewnętrznego Spokoju.

Wiedz, że…

Opłacając TYLKO ten WYBRANY przez Ciebie Kurs – Trening otrzymujesz ROCZNY DOSTĘP do PAKIETU 4 Kursów – Treningów o wartości 1196zł! Cena PROMOCYJNA dla Ciebie takiego PAKIETU wynosi 299zł.

 

>>> TAK, CHCĘ WZIĄĆ UDZIAŁ W TYM KURSIE I TERAZ OPŁACAM ROCZNY DOSTĘP DO NIEGO W WYSOKOŚCI 299zł>>>

 

Nasza natura sprawia, że jesteśmy Nieuważni, bo opieramy się głównie na ukształtowanych już nawykach i kodach myślowych. Wiedz, że to, czemu nie poświęcasz uwagi, ani czasu, nie będzie się rozwijało, ani rosło. Dlatego też NASZE „JA”, NASZA INTELIGENCJA , NASZA PRAWDZIWA NATURA nie mogą nam pomóc, jeśli nie zwracamy na nie uwagi, nie pielęgnujemy bliskiej relacji między sobą.

Powiesz, że to nie takie łatwe, że już wiele razy próbowałeś, a pomimo tego często powracasz do punktu wyjścia. Też tak kiedyś miałam, bo też tak kiedyś myślałam i robiłam. Jednakże nastąpił w moim życiu punkt zwrotny i nie tylko dowiedziałam się, ale doświadczyłam tej zmiany i cały czas jej doświadczam, bo kieruję się zdobytymi umiejętnościami, wiedzą i doświadczeniem.

Szczęśliwa Dusza, jak usłyszeć głos duszy, jak połączyć się z duszą, dotyk duszy, kurs, trening internetowy, jak zmienić swoje życie, aleksandra jagodzińska, rozwój duchowy,

Dlatego też chcę, abyś wiedział, że UMIEJĘTNOŚĆ WPŁYWANIA NA RODZĄCE SIĘ EMOCJE, UMIEJĘTNOŚĆ BUDOWANIA WŁAŚCIWYCH RELACJI MIĘDZYLUDZKICH, KREOWANIA ODPOWIEDNIEGO PRZEPŁYWU ENERGII w Ciele, Umyśle i Duszy – sprawiają, że to, co czujesz – robisz, że to jak myślisz – to kreujesz, że to, co ważne – rośnie …

 

 A co to jest Umiejętność?

To coś, co potrafisz już robić, bo ROZWINĄŁEŚ W SOBIE ODPOWIEDNIE MECHANIZMY, NAWYKI STOSUJĄC ADEKWATNE STRATEGIE, TECHNIKI I ĆWICZENIA. To coś, co ŚWIADOMIE wykonujesz i co wpływa na całe Twoje życie – chociaż czasami wydaje Ci się, że nic się nie dzieje, bo od razu nie widzisz efektów. Wiedz, że Efekty i Skutki ZAWSZE pojawią się, czego UCZĘ i CO POKAZUJĘ KROK PO KROKU w tym właśnie KURSIE – TRENINGU MOja ŻmiaNA – SZCZĘŚLIWA DUSZA.

>>> TAK, CHCĘ WZIĄĆ UDZIAŁ W TYM KURSIE I TERAZ OPŁACAM ROCZNY DOSTĘP DO NIEGO W WYSOKOŚCI 299zł>>>

 

Kurs – Trening MOja ŻmiaNA – Cz. 3 – SZCZĘŚLIWA DUSZA zawiera:

  • Ćwiczenia w plikach tekstowych – PDF oraz audio – mp3
  • Prezentacje audio – wizualne, filmy video
  • Szczegółowe opisy, wskazówki, techniki pomogą zaaplikować w Twoim umyśle NOWE WZORCE MYŚLOWE oraz NOWE ZACHOWANIA I DZIAŁANIA w Twoim Życiu
  • Kurs ten skupia się SZCZEGÓLNIE m.in. NA ŚWIADOMEJ ZMIANIE SWOJEJ RZECZYWISTOŚCI, Przemianie Wewnętrznego Krytyka w Wewnętrznego Trenera, Oczyszczaniu Wewnętrznych Ran, Wydobywaniu Energii Autentyczności i Kreowaniu Odpowiedniego Przepływu oraz Słuchaniu Głosu Serca
  • Twoim zadaniem będzie UCZCIWE i w ZGODZIE Z SAMYM SOBĄ Zaangażowanie w poszczególne Ćwiczenia i Techniki – UWAGA! SZCZEGÓLNIE WAŻNE jest to, że zanim rozpoczniesz stosować zawarte tutaj techniki i ćwiczenia – zdaj sobie sprawę, że WALKA Z TYM, co w nas negatywne nie ma sensu, jest bezcelowa. Wszystkie strategie służące budowaniu zdrowego i szczęśliwego życia, zaczynają się od Uświadomienia sobie tego faktu.
  • Więc jeśli jesteś tego ŚWIADOMY i chcesz nauczyć się BEZ PRZYMUSU i NACISKÓW wpływać na swoją Uwagę, nawiązywać BLISKI KONTAKT ZE SWOJĄ DUSZĄ otwierając kanał do Źródła Wyższej Inteligencji, to ZAPRASZAM CIĘ serdecznie do SKORZYSTANIA z tego Kursu – Treningu – MOja ŻmiaNA – SZCZĘŚLIWA DUSZA
  • Otrzymujesz ROCZNY Dostęp do tego Kursu, co daje Ci możliwość korzystania z zamieszczonych tam materiałów w dowolnym czasie i miejscu na ziemi z dostępem do internetu.

>>> TAK, CHCĘ WZIĄĆ UDZIAŁ W TYM KURSIE I TERAZ OPŁACAM ROCZNY DOSTĘP DO NIEGO W WYSOKOŚCI 299zł>>>

 

Być może w przeszłości korzystałeś i uczestniczyłeś w innych kursach, szkoleniach, czy też treningach. I bardzo dobrze. Jednakże TERAZ MOŻE BYĆ I BĘDZIE INACZEJ, bo Kurs ten MOŻE ZABRAĆ CIĘ W PRAWDZIWĄ, NIEZNANĄ I EKSCYTUJĄCĄ PODRÓŻ W GŁĄB SIEBIE I SWOJEGO ŻYCIA. Może on także pomóc Ci odkryć zdolności, o których wcześniej nie wiedziałeś lub czułeś, że one są, ale z jakiś powodów powstrzymywałeś się.

Dzięki zawartym tutaj opisom, ćwiczeniom i technikom, Trening ten może POMÓC W UZYSKANIU CAŁKIEM NOWEGO, PRAKTYCZNEGO ZROZUMIENIA TEGO, CZYM JEST ISTOTA LUDZKA, jak działa, czym się kieruje, jakie są jej możliwości i co potrafi osiągnąć.

Już wiesz, dlaczego Stworzyłam i Uruchomiłam Najprawdopodobniej PIERWSZY taki OGÓLNOPOLSKI PROJEKT oparty na KOMPLEKSOWYM KURSIE – TRENINGU MOja ŻmiaNA – KOCHANE CIAŁO, SPOKOJNY UMYSŁ, SZCZĘŚLIWA DUSZA.

WAŻNE! Zaraz po zapisaniu się i opłaceniu  Kursu – Treningu – Moja ŻmiaNA  i – NAPISZ DO MNIE na maila: insidejob.pl@gmail.com , (podaj swoje imię i nazwisko), a ja po zweryfikowaniu danych – udostępnię Ci login i hasło do platformy szkoleniowej.

 

PAMIĘTAJ, ŻE…

Opłacając TYLKO ten WYBRANY przez Ciebie Kurs – Trening otrzymujesz ROCZNY DOSTĘP do PAKIETU 4 Kursów – Treningów o wartości 1196zł! Cena PROMOCYJNA dla Ciebie takiego PAKIETU wynosi 299zł.

 

>>> TAK, CHCĘ WZIĄĆ UDZIAŁ W TYM KURSIE I TERAZ OPŁACAM ROCZNY DOSTĘP DO NIEGO W WYSOKOŚCI 299zł>>>

 

Ps. Jeśli LUBISZ POMAGAĆ I SZCZERZE DZIELIĆ SIĘ, to UDOSTĘPNIJ TĘ STRONĘ, PODZIEL SIĘ TĄ INFORMACJĄ ZE SWOIMI ZNAJOMYMI, BLISKIMI. Być może akurat ktoś właśnie szuka takiego KURS – TRENING, a do tego chce Świadomie i w zgodzie z samym/samą sobą rozwijać się i wzrastać.