28/04/2016

Kurs – Trening – MOja ŻmiaNA – SPOKOJNY UMYSŁ

Kurs internetowy -Trening Moja Zmiana - Spokojny Umysł, Aleksandra Jagodzińska, rozwój osobisty i duchowy, świadomy rozwó

Może spotkałeś się z powiedzeniem, że MYŚLI KSZTAŁTUJĄ ŻYCIE. Zatem każda Twoja myśl kryje w sobie Moc, która pozwala jej urzeczywistnić się i może też być świadomie kontrolowana przez Ciebie, a to z kolei wpływa na Twoje Samopoczucie, Zdrowie fizyczne i psychiczne.

Każda myśl powstaje na skutek interakcji ze światem. Negatywne lub pozytywne myśli mają wpływ na Twój Nastrój, Ciało i zdrowie. Jak z pewnością już wiesz – można kontrolować swoje myśli i tym samym wpływać na to, jaki ślad pozostawią one w naszym życiu.

Jedyne co jest tutaj potrzebne, to ŚWIADOMOŚĆ tego, że NIEŚWIADOMY UMYSŁ MOŻNA ZMIENIĆ W KWESTII NAWYKÓW. Wówczas dokonuje się tego typu Zmiana.

Wiedz, że…

Opłacając TYLKO ten WYBRANY przez Ciebie Kurs – Trening otrzymujesz ROCZNY DOSTĘP do PAKIETU 4 Kursów – Treningów o wartości 1196zł! Cena PROMOCYJNA dla Ciebie takiego PAKIETU wynosi 299zł.

 

>>> TAK, CHCĘ WZIĄĆ UDZIAŁ W TYM KURSIE I TERAZ OPŁACAM ROCZNY DOSTĘP DO NIEGO W WYSOKOŚCI 299zł>>>

 

Powiesz, że to nie takie łatwe, że już wiele razy próbowałeś, a pomimo tego często powracasz do punktu wyjścia. Też tak kiedyś miałam, bo też tak kiedyś myślałam i robiłam. Jednakże nastąpił w moim życiu punkt zwrotny i nie tylko dowiedziałam się, ale doświadczyłam tej zmiany i cały czas jej doświadczam, bo kieruję się zdobytymi umiejętnościami, wiedzą i doświadczeniem.

Spokojny Umysł, wyciszyć myśli, jak być spokojnym, kurs trening internetowy, moja zmiana, jak zmienić swoje życie, aleksandra jagodzińska, rozwój osobisty, rozwój duchowy, świadom

Moment Decyzji to Momentem Gotowości – bez względu na to, co będzie dalej się działo… Zmiana wymaga Wyjścia poza Granice jakie narzucają nam Strach i Niepewność.

 

ABY PRZEJĄĆ KONTROLĘ NAD SWOIMI MYŚLAMI – musisz wiedzieć JAKIE PRZEKONANIA obecnie Tobą Kierują. To pozwoli Ci UMIEJĘTNIE KREOWAĆ SWOJE ŻYCIE i z WIARĄ wprowadzać to, o czym Marzysz i czego Pragniesz.

A co to jest Umiejętność?

To coś, co potrafisz już robić, bo ROZWINĄŁEŚ W SOBIE ODPOWIEDNIE MECHANIZMY, NAWYKI STOSUJĄC ADEKWATNE STRATEGIE, TECHNIKI I ĆWICZENIA. To coś, co ŚWIADOMIE wykonujesz i co wpływa na całe Twoje życie – chociaż czasami wydaje Ci się, że nic się nie dzieje, bo od razu nie widzisz efektów. Wiedz, że Efekty i Skutki ZAWSZE pojawią się, czego UCZĘ i CO POKAZUJĘ KROK PO KROKU w tym właśnie KURSIE – TRENINGU MOja ŻmiaNA – SPOKOJNY UMYSŁ.

 

>>> TAK, CHCĘ WZIĄĆ UDZIAŁ W TYM KURSIE I TERAZ OPŁACAM ROCZNY DOSTĘP DO NIEGO W WYSOKOŚCI 299zł>>>

 

Kurs – Trening MOja ŻmiaNA – Cz. 1 – SPOKOJNY UMYSŁ zawiera:

  • Ćwiczenia w plikach tekstowych – PDF oraz audio – mp3
  • Prezentacje audio – wizualne, filmy video
  • Szczegółowe opisy, wskazówki, techniki, które pomogą zaaplikować w Twoim umyśle NOWE WZORCE MYŚLOWE oraz NOWE ZACHOWANIA I DZIAŁANIA w Twoim Życiu
  • Kurs ten skupia się SZCZEGÓLNIE m.in. NA PRACY Z MYŚLAMI, ROZWOJU INTELIGENCJI EMOCJONALNEJ I BLISKIM KONTAKCIE Z UCZUCIAMI oraz równoważeniu Energii pomiędzy tymi trzema obszarami, a także wchodzeniu w Wyższe Stany Świadomości poprzez Odpowiednie Techniki Medytacyjne, dotykaniu WEWNĘTRZNEGO SPOKOJU, radzeniu sobie z SILNYMI i BOLESNYMI EMOCJAMI, Kreowaniu w zgodzie z samą sobą Celu i Sensu Istnienia
  • Twoim zadaniem będzie UCZCIWE i w ZGODZIE Z SAMYM SOBĄ Zaangażowanie w poszczególne Ćwiczenia i Techniki – UWAGA! SZCZEGÓLNIE WAŻNE jest to, że zanim rozpoczniesz stosować zawarte tutaj techniki i ćwiczenia – zdaj sobie sprawę, że WALKA Z TYM, co w nas negatywne nie ma sensu, jest bezcelowa. Wszystkie strategie służące budowaniu zdrowego i szczęśliwego życia, zaczynają się od Uświadomienia sobie tego faktu.
  • Więc jeśli jesteś tego ŚWIADOMY i chcesz nauczyć się UMIEJĘTNIE KREOWAĆ SWOJE MYŚLI – WSPÓŁPRACUJĄC tym samym ZE SWOIM UMYSŁEM, co z kolei będzie prowadziło do odpowiednich zmian biochemicznych w obrębie Twojego mózgu i ciała, to ZAPRASZAM CIĘ serdecznie do SKORZYSTANIA z tego Kursu – Treningu – MOja ŻmiaNA – SPOKOJNY UMYSŁ
  • Otrzymujesz ROCZNY Dostęp do tego Kursu, co daje Ci możliwość korzystania z zamieszczonych tam materiałów w dowolnym czasie i miejscu na ziemi z dostępem do internetu.

>>> TAK, CHCĘ WZIĄĆ UDZIAŁ W TYM KURSIE I TERAZ OPŁACAM ROCZNY DOSTĘP DO NIEGO W WYSOKOŚCI 299zł>>>

Być może w przeszłości korzystałeś i uczestniczyłeś w innych kursach, szkoleniach, czy też treningach. I bardzo dobrze. Jednakże TERAZ MOŻE BYĆ I BĘDZIE INACZEJ, bo Kurs ten MOŻE ZABRAĆ CIĘ W PRAWDZIWĄ, NIEZNANĄ I EKSCYTUJĄCĄ PODRÓŻ W GŁĄB SIEBIE I SWOJEGO ŻYCIA. Może on także pomóc Ci odkryć zdolności, o których wcześniej nie wiedziałeś lub czułeś, że one są, ale z jakiś powodów powstrzymywałeś się.

 

Dzięki zawartym tutaj opisom, ćwiczeniom i technikom, Trening ten może POMÓC W UZYSKANIU CAŁKIEM NOWEGO, PRAKTYCZNEGO ZROZUMIENIA TEGO, CZYM JEST ISTOTA LUDZKA, jak działa, czym się kieruje, jakie są jej możliwości i co potrafi osiągnąć.

Już wiesz, dlaczego Stworzyłam i Uruchomiłam Najprawdopodobniej PIERWSZY taki OGÓLNOPOLSKI PROJEKT oparty na KOMPLEKSOWYM KURSIE – TRENINGU MOja ŻmiaNA – KOCHANE CIAŁO, SPOKOJNY UMYSŁ, SZCZĘŚLIWA DUSZA.

 

WAŻNE! Zaraz po zapisaniu się i opłaceniu  Kursu – Treningu – Moja ŻmiaNA  i – NAPISZ DO MNIE na maila: insidejob.pl@gmail.com , (podaj swoje imię i nazwisko), a ja po zweryfikowaniu danych – udostępnię Ci login i hasło do platformy szkoleniowej.

 

PAMIĘTAJ, ŻE…

Opłacając TYLKO ten WYBRANY przez Ciebie Kurs – Trening otrzymujesz ROCZNY DOSTĘP do PAKIETU 4 Kursów – Treningów o wartości 1196zł! Cena PROMOCYJNA dla Ciebie takiego PAKIETU wynosi 299zł.

 

>>> TAK, CHCĘ WZIĄĆ UDZIAŁ W TYM KURSIE I TERAZ OPŁACAM ROCZNY DOSTĘP DO NIEGO W WYSOKOŚCI 299zł>>>

 

Ps. Jeśli LUBISZ POMAGAĆ I SZCZERZE DZIELIĆ SIĘ, to UDOSTĘPNIJ TĘ STRONĘ, PODZIEL SIĘ TĄ INFORMACJĄ ZE SWOIMI ZNAJOMYMI, BLISKIMI. Być może akurat ktoś właśnie szuka takiego KURSU – TRENINGU, a do tego chce Świadomie i w zgodzie z samym/samą sobą rozwijać się i wzrastać.