28/04/2016

Kurs – Trening – MOja ŻmiaNA – KOCHANE CIAŁO

Kurs internetowy -Trening Moja Zmiana - Kochane Ciało, Aleksandra Jagodzińska, rozwój osobisty i duchowy, świadomy rozwój

Osoby, które nie okazują dostatecznego szacunku do kwestii odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia – są NIEŚWIADOME MOCY PRZEPŁYWU jaką kryje w sobie Jedzenie, Odpowiednie Oddychanie, czyli Świadome Dbanie o siebie, swoje Ciało i Zdrowie.

Spożywanie szybkich posiłków (fast-foodów), jedzenie w pośpiechu, czy też chroniczne objadanie się lub głodzenie (niedojadanie) – wszystko to NARUSZA PRAWA NATURY, czyli PROCESY BIOLOGICZNE, które zachodzą w każdym z nas.

Bardzo duża liczba zaburzeń związana jest ze złymi nawykami żywieniowymi, dietą oraz spożywaniem nieodpowiedniego pokarmu.

Choroby serca, cukrzyca, wszelkiego rodzaju wrzody, wysokie ciśnienie, podwyższony poziom cholesterolu, zapalenie stawów, bóle żołądkowe, nerwobóle itp. – jak pokazują wyniki badań – mają wyraźny związek z nieodpowiednimi nawykami żywieniowymi i myślowymi.

Nie trzeba być dietetykiem, ani też żadnym lekarzem, naukowcem, aby prawidłowo odżywiać się i dbać o swoje ZDROWIE.

Wiedz, że…

Opłacając TYLKO ten WYBRANY przez Ciebie Kurs – Trening otrzymujesz ROCZNY DOSTĘP do PAKIETU 4 Kursów – Treningów o wartości 1196zł! Cena PROMOCYJNA dla Ciebie takiego PAKIETU wynosi 299zł.

 

>>> TAK, CHCĘ WZIĄĆ UDZIAŁ W TYM KURSIE I TERAZ OPŁACAM ROCZNY DOSTĘP DO NIEGO W WYSOKOŚCI 299zł>>>

 

Powiesz, że to nie takie łatwe, że już wiele razy próbowałeś, a pomimo tego często powracasz do punktu wyjścia. Też tak kiedyś miałam, bo też tak kiedyś myślałam i robiłam. Jednakże nastąpił w moim życiu punkt zwrotny i nie tylko dowiedziałam się, ale doświadczyłam tej zmiany i cały czas jej doświadczam, bo kieruję się zdobytymi umiejętnościami, wiedzą i doświadczeniem.

Kochane Ciało, jak pokochać siebie, własna akceptacja, jak dobrze wyglądać, jak zmienić swoje życie, kurs, trening internetowy, aleksandra jagodzińska, rozwój osobisty i duchowy,

Wszelkie wskazówki i rady zawarte w tym kursie oparte są na moich własnych obserwacjach i doświadczeniach. Łączy je jedno – SPOKOJNE, DELIKATNE I KONSEKWENTNE SKŁANIANIE TWOJEGO CIAŁA I UMYSŁU do tego, aby wspólnie, w pełnej zgodności brały udział w przepływie Energii – Wyższej Inteligencji.

DLACZEGO TAK? Bo DOBRE JEDZENIE i SPOŻYWANIE GO W DUCHU ZADOWOLENIA, a także DBANIE O SWOJE CIAŁO, okazywanie sobie Wsparcia i Szacunku jest OZNAKĄ TEGO, ŻE CZŁOWIEK CIESZY SIĘ ZE SWOJEJ WIĘZI Z NATURĄ, a ona w odpowiedzi – właściwie do Odżywia i Wspiera.

Jak już wspomniałam poprzez ten kurs pragnę zaprezentować kilka rad i wskazówek dotyczących diety i zdrowego odżywiania, a także świadomej pracy z oddechem, kontaktu z Ciszą i ze swoim Ciałem, aby ZWRÓCIĆ szczególną UWAGĘ na pewną bardzo istotną kwestię:

INTELIGENCJA NASZEGO CIAŁA WIE, CO JEST DLA NIEGO DOBRE, tylko trzeba dać jej taką możliwość POPRZEZ PRZEKAZYWANIE WŁAŚCIWYCH NAWYKÓW. To wiąże się z podjęciem na początku ŚWIADOMYCH DECYZJI.

Więc podejmij ŚWIADOMĄ DECYZJĘ i przekonaj się, że Efekty i Skutki mogą pojawić się, czego UCZĘ i CO POKAZUJĘ KROK PO KROKU w tym właśnie KURSIE – TRENINGU MOja ŻmiaNA – KOCHANE CIAŁO.

>>> TAK, CHCĘ WZIĄĆ UDZIAŁ W TYM KURSIE I TERAZ OPŁACAM ROCZNY DOSTĘP DO NIEGO W WYSOKOŚCI 299zł>>>

 

Kurs – Trening MOja ŻmiaNA – Cz. 2 – KOCHANE CIAŁO zawiera:

  • Ćwiczenia w plikach tekstowych – PDF oraz audio – mp3
  • Prezentacje audio – wizualne, filmy video
  • Szczegółowe opisy, wskazówki, techniki, które pomogą zaaplikować w Twoim umyśle NOWE WZORCE MYŚLOWE oraz NOWE ZACHOWANIA I DZIAŁANIA w Twoim Życiu
  • Kurs ten skupia się SZCZEGÓLNIE m.in. NA ZAPREZENTOWANIU kilku RAD I WSKAZÓWEK DOTYCZĄCYCH DIETY I ZDROWEGO ODŻYWIANIA, ŚWIADOMEJ PRACY Z ODDECHEM, KONTAKTU Z CISZĄ I ZE SWOIM CIAŁEM, a także na Uruchomieniu Przepływu Energii i Procesów Wspierających Życie w Zdrowiu
  • Twoim zadaniem będzie UCZCIWE i w ZGODZIE Z SAMYM SOBĄ Zaangażowanie w poszczególne Ćwiczenia i Techniki – UWAGA! SZCZEGÓLNIE WAŻNE jest to, że zanim rozpoczniesz stosować zawarte tutaj techniki i ćwiczenia – zdaj sobie sprawę, że WALKA Z TYM, co w nas negatywne nie ma sensu, jest bezcelowa. Wszystkie strategie służące budowaniu zdrowego i szczęśliwego życia, zaczynają się od Uświadomienia sobie tego faktu.
  • Więc jeśli jesteś tego ŚWIADOMY i chcesz nauczyć się UMIEJĘTNIE KREOWAĆ SWOJE MYŚLI – WSPÓŁPRACUJĄC tym samym ZE SWOIM UMYSŁEM, co z kolei będzie prowadziło do odpowiednich zmian biochemicznych w obrębie Twojego mózgu i ciała, to ZAPRASZAM CIĘ serdecznie do SKORZYSTANIA z tego Kursu – Treningu – MOja ŻmiaNA – KOCHANE CIAŁO
  • Masz ROCZNY Dostęp do tego Kursu, co daje Ci możliwość korzystania z zamieszczonych tam materiałów w dowolnym czasie i miejscu na ziemi z dostępem do internetu.

>>> TAK, CHCĘ WZIĄĆ UDZIAŁ W TYM KURSIE I TERAZ OPŁACAM ROCZNY DOSTĘP DO NIEGO W WYSOKOŚCI 299zł>>>


Być może w przeszłości korzystałeś i uczestniczyłeś w innych kursach, szkoleniach, czy też treningach. I bardzo dobrze. Jednakże TERAZ MOŻE BYĆ I BĘDZIE INACZEJ, bo Kurs ten MOŻE ZABRAĆ CIĘ W PRAWDZIWĄ, NIEZNANĄ I EKSCYTUJĄCĄ PODRÓŻ W GŁĄB SIEBIE I SWOJEGO ŻYCIA. Może on także pomóc Ci odkryć zdolności, o których wcześniej nie wiedziałeś lub czułeś, że one są, ale z jakiś powodów powstrzymywałeś się.

 

Dzięki zawartym tutaj opisom, ćwiczeniom i technikom, Trening ten może POMÓC W UZYSKANIU CAŁKIEM NOWEGO, PRAKTYCZNEGO ZROZUMIENIA TEGO, CZYM JEST ISTOTA LUDZKA, jak działa, czym się kieruje, jakie są jej możliwości i co potrafi osiągnąć.

Już wiesz, dlaczego Stworzyłam i Uruchomiłam Najprawdopodobniej PIERWSZY taki OGÓLNOPOLSKI PROJEKT oparty na KOMPLEKSOWYM KURSIE – TRENINGU MOja ŻmiaNA – KOCHANE CIAŁO, SPOKOJNY UMYSŁ, SZCZĘŚLIWA DUSZA.

WAŻNE! Zaraz po zapisaniu się i opłaceniu  Kursu – Treningu – Moja ŻmiaNA  i – NAPISZ DO MNIE na maila: insidejob.pl@gmail.com , (podaj swoje imię i nazwisko), a ja po zweryfikowaniu danych – udostępnię Ci login i hasło do platformy szkoleniowej.

 

PAMIĘTAJ, ŻE…

Opłacając TYLKO ten WYBRANY przez Ciebie Kurs – Trening otrzymujesz ROCZNY DOSTĘP do PAKIETU 4 Kursów – Treningów o wartości 1196zł! Cena PROMOCYJNA dla Ciebie takiego PAKIETU wynosi 299zł.

>>> TAK, CHCĘ WZIĄĆ UDZIAŁ W TYM KURSIE I TERAZ OPŁACAM ROCZNY DOSTĘP DO NIEGO W WYSOKOŚCI 299zł>>>

 

Ps. Jeśli LUBISZ POMAGAĆ I SZCZERZE DZIELIĆ SIĘ, to UDOSTĘPNIJ TĘ STRONĘ, PODZIEL SIĘ TĄ INFORMACJĄ ZE SWOIMI ZNAJOMYMI, BLISKIMI. Być może akurat ktoś właśnie szuka takiego KOMPLEKSOWEGO KURSU – TRENING, a do tego chce Świadomie i w zgodzie z samym/samą sobą rozwijać się i wzrastać.